+38 (067) 86 18 552

напрямки розвитку студії

Наші інструменти: пози йоги (асани), дихальні вправи, афірмації (позитивні твердження), вправи на увагу і пам'ять, звукотерапія

Йога
для дiтей

- це простір, де діти вчаться не лише виконувати фізичні вправи. Вони вчаться довіряти своїм можливостям і проводити час в атмосфері гри і задоволення, а не в боротьбі за спортивні досягнення.

Творчість
для дітей

—це простір, де діти вчаться бачити цікаве в оточуючому світі, “читати” і створювати зображення простих об'єктів, а також “рукотворити” - ткати, клеїти, робити мотанки і книжки. Тут також навчають самовираженню через театральні техніки й ораторське мистецтво.

Наші інструменти: графіка, живопис, ткацтво, колаж, аплікація, арт-бук, театр

Наші інструменти: корекційна йога, індивідуальний підхід, творчі завдання

Особлива
йога

Особливих дітей не просто так називають "особливими". Їхня відмінність багатьох бентежить і спонукає шукати нові підходи. Вони потребують іншого ставлення, що базується на розумінні їхнього “особливого” стану. Будь-які спроби зробити таку дитину тихішою,більш чемною чи схожою на звичайних дітей можуть загальмувати її розвиток чи понівечити особистість. На сьогодні не існує універсальних методик, які можна було б однаково застосовувати до всіх дітей з розладами аутичного спектру.  

розпочинати завжди доречно!