+38 (067) 86 18 552

Творчість, малювання, графіка, живопис для дітей Львів

— це простір, де діти вчаться бачити цікаве в оточуючому світі, “читати” і створювати зображення простих об’єктів, а також “рукотворити” — ткати, клеїти, робити мотанки і книжки. Тут також навчають самовираженню через театральні техніки й ораторське мистецтво.

Наші інструменти: графіка, живопис, ткацтво, колаж, аплікація, арт-бук, театр

Ми налаштовані на:

  • — стимулювання пізнавальної діяльності дітей;
  • — розкриття творчих здібностей;
  • — розвиток фантазії та імпровізації;
  • — пошук прекрасного навколо себе.
Живопис

Заняття для тих, хто хоче малювати фарбами, змішувати кольори та підпорядковувати хаос законам композиції.

Вільне поводження з пензлем, фарбами, простором паперу, малювання руками, підручними предметами, але при цьому керуючись певним задумом і зберігаючи кольорову рівновагу– все це дасть вам можливість відчути себе дійсно творцем.

Ці заняття підходять для тих, хто вже походив на основи живопису і малюнку і зрозумів, що колір і мазки — найкрасивіший засіб самовираження.

Живопис діти від 7 років
Графіка

Графіку можна вважати основою всіх образотворчих мистецтв. Адже основним засобом створення художнього образу у графіці виступає найпростіший для людини спосіб відтворення побаченого — лінія, штрих, які творять контур предмету або фігури.

На занятті ми вивчаємо основи композиції, які використовуються в графіці, напрями графіки. Малюємо різними техніками, занурюючись в незвичність кожної з них. Створюємо цікаві роботи, дивуємося процесу творення і результату.

Графіка діти від 7 років
Розвиток фантазії

Тут ми вчимося працювати з кольором і формою, вивчаємо основи композиції, читаємо казки та ілюструємо їх, використовуємо аплікацію та ліпку.

Ми робимо портрети і фігури самих дітей в повний ріст чи, навпаки, дуже маленькі портрети, малюємо в монохромній гаммі чи використовуємо багато кольорів. Це групові та індивідуальні заняття, де ми імпровізуємо й експериментуємо з різноманітними матеріалами.

Розвиток фантазії діти від 6-ти років