Про нашу студію - girafa

+38 (067) 86 18 552

про нашу студію

Дитяча студія «Жирафа» — це місце для тих, хто хоче вивчати можливості тіла, розкривати творчі здібності і очищувати простір для нового досвіду. Наші програми є авторськими, вони містять в собі дитячу йогу, творчі і мистецькі заходи, цикли професійних лекцій.

Тут вчаться любити і дружити, і кожен день ми намагаємося ставати кращими, ніж учора, а не кращими за інших.

З будь-яким, навіть незначним досягненням, кожна дитина поступово досліджує свій архіпелаг знань, відправляючись у творчість як у велику, захоплюючу подорож.

Тут працюють ті, хто по-справжньому любить свою справу

Професійні майстри, які працюють в студії, легко і весело навчать ваших дітей малювати, допоможуть розкрити фізичні можливості тіла на йогічному килимку і просто допоможуть їм почувати себе в студії комфортно.

У нас працюють дитячі групи трьох різних вікових категорій, є безкоштовні заняття для дітей з малозабезпечених і багатодітних родин, також є спеціальні авторськи програми для дітей з особливими потребами, які підбираються індивідуально.

Для батьків у нас затишна чайна кімната і невеличка бібліотека, де можна відпочити і зкористю використати час.

викладачі студії

teacher

Руслана Лукошус

викладач йоги для дітей, АВА-терапіст

Для мене йога є свого роду «крилами», бо втілює в собі мудрість і силу тих, хто своєю поставою прикрашають світ, несуть в собі спокій і душевну гармонію, де б вони не знаходилися. Одночасно вона і засіб, один з інструментів досягнення цілі, яким я з радістю ділюся з тими, хто шукає свій шлях самореалізації. Якими б не були цілі, знаю точно, йога допомагає «злетіти». Хто знає, можливо, саме цей шлях в подальшому може зробити наше життя повноцінним і максимально корисним для інших людей.

Чим би ми не займалися в житті, наш вибір не є випадковим. Він завжди продиктований цілями, які ми намагаємося досягнути. Птахові, щоб злетіти, потрібні два крила. Людині також потрібні два крила – це мудрість і метод.

Закінчила сертифікований викладацький курс з дитячої практики йоги "The Special Yoga Centre" (London, 2010), очний курс підготовки АВА-спеціалістів під керівництвом Юлії Ерц (3 модулі). Викладає йогу для дорослих, дітей та дітей з особливими потребами. Вчилася і продовжує вчитися у ведучих майстрів йоги. Вивчає йогу з 1996 р., викладає з 2007 р.

методики роботи

Творчий підхід до розвитку особистості

Методи, які ми використовуємо в роботі, займаючись йогою, це не просто класична йога, це оригінальний творчий підхід до всебічного розвитку особистості, підкріплений сучасними теоріями в галузі дитячої психології і педагогіки. І йога виступає в якості «провідника» знань, поєднуючись з різноманітними елементами науки і мистецтва. Головною метою є розвиток уяви і відсутність порівняння себе з іншими.

Завдяки цьому йога перетворює дитину зі звичайного споживача дозвілля у творця нових образів і світів, дослідника власного тіла і можливостей.

розпочинати завжди доречно!